Jestem absolwentem Wydziału Sztuk Wizualnych łódzkiej ASP. Od prawie 20 lat tworzę inteligentną, wizualnie wciągającą komunikację, która przekazuje potężne wiadomości i zapewnia wymierne rezultaty. Oferuję sprawdzoną wiedzę w zakresie brandingu korporacyjnego, projektowania tożsamości, komunikacji eventowej i internetowej. Specjalizuje się w tworzeniu i rewitalizacji marek na dzisiejszym, zmieniającym się rynku. Moje projekty to odważne pomysły i rozwiązania. Przekazują one wartości, misję, innowacje, produkty i usługi, które wyróżniają Twoją firmę na rynku.

Moje rozwiązania pomagają:
Stworzyć solidną markę dzięki zintegrowanej komunikacji / Zdobyć przewagę nad konkurencją / Skuteczniej trafiać do kluczowych odbiorców / Zwiększyć udział w rynku.

MOJA PROFESJA TO

BRANDING

Wizja Twojej marki jest dla mnie ważna. Utrzymując ją w centrum uwagi, sprawię, że Twój brand osiągnie własny charakter, dzięki czemu stanie się ważny dla konsumenta.
Dlatego moja kreacja łączy różne elementy brandingu, takie jak: nazwa firmy, logo, paleta kolorów, papeteria firmowa, opakowanie, social media, itp. Budując tożsamość firmy pomagam Twojej marce pozostawić niezatarte wrażenie na rynku tak, aby stała się brandem mającym lojalnych klientów.

PROJEKT LOGO

Chcę kształtować historię Twojej marki w formie artystycznej, harmonizującej zarówno estetykę, jak i funkcjonalność.

Dlatego logo, wraz z byciem wyjątkowym musi być proste i łatwe do zapamiętania. Zanim powstanie, przeprowadzam badania branży i konkurencji, aby zrozumieć panujące trendy oraz wymyślić unikalną koncepcję, która uderza na pierwszy rzut oka.

DRUKI REKLAMOWE

Informacje w moich projektach broszur i katalogów są wizualną przyjemnością samą w sobie. 

Broszura lub katalog mogą być dotknięte. Można je pozostawić na biurku klienta – dlatego muszą być oryginalne. W rzeczywistości, grafika drukowana mówi głośniej i wyraźniej niż Internet. W wersji drukowanej broszura lub katalog to miniaturowy obraz Twojej firmy.

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Moje prezentacje to potężne narzędzia do promowania pomysłu biznesowego lub marki. 

Atrakcyjne wizualnie, zwięzłe i mające na celu trafienie w dziesiątkę!
Wydawane jako łatwe w publikowaniu, interaktywne pliki PDF lub PPT, informują odbiorców o tym, co robisz i co odróżnia cię od innych producentów produktów lub dostawców usług.

APLIKACJE MOBILNE

Projektuję i tworzę szablony graficzne aplikacji dla wszystkich urządzeń i systemów.

Urządzenia mobilne są obecnie numerem jeden w zakresie konsumpcji mediów cyfrowych. Przed rozpoczęciem prac nad tworzeniem aplikacji staram się zrozumieć: Kto jest użytkownikiem Twojej aplikacji? Jaką wartość oferuje Twoja aplikacja? Jaki jest Twój cel?

STRONY WWW

Sprawię, że już pierwsze spojrzenie na Twój serwis internetowy zadecyduje, że klient zapragnie pójść dalej.

Wiem, że dobrze zaprojektowane strony internetowe są doskonałym narzędziem do budowania brandingu. Strona internetowa, która jest atrakcyjna i przekonująca oraz unika błędów projektowych, może zdziałać cuda dla Twojej marki.

PROJEKTOWAŁEM DLA