Jesteśmy absolwentami Wydziału Sztuk Wizualnych łódzkiej ASP. Od prawie 20 lat tworzymy inteligentną, wizualnie wciągającą komunikację, która przekazuje potężne wiadomości i zapewnia wymierne rezultaty. Oferujemy sprawdzoną wiedzę w zakresie brandingu korporacyjnego, projektowania tożsamości, komunikacji eventowej i internetowej. Specjalizujemy się w tworzeniu i rewitalizacji marek na dzisiejszym, zmieniającym się rynku. Nasze projekty to odważne pomysły i rozwiązania. Przekazują one wartości, misję, innowacje, produkty i usługi, które wyróżniają Twoją firmę na rynku.

Nasze rozwiązania pomagają:
Stworzyć solidną markę dzięki zintegrowanej komunikacji / Zdobyć przewagę nad konkurencją / Skuteczniej trafiać do kluczowych odbiorców / Zwiększyć udział w rynku.

MOJA PROFESJA TO

BRANDING

Wizja Twojej marki jest dla nas ważna. Utrzymując ją w centrum uwagi, sprawimy, że Twój brand osiągnie własny charakter, dzięki czemu stanie się ważny dla konsumenta.
Dlatego nasza kreacja łączy różne elementy brandingu, takie jak: nazwa firmy, logo, paleta kolorów, papeteria firmowa, opakowanie, social media, itp. Budując tożsamość firmy pomagamy Twojej marce pozostawić niezatarte wrażenie na rynku tak, aby stała się brandem mającym lojalnych klientów.

PROJEKT LOGO

Chcemy kształtować historię Twojej marki w formie artystycznej, harmonizującej zarówno estetykę, jak i funkcjonalność.

Dlatego logo, wraz z byciem wyjątkowym musi być proste i łatwe do zapamiętania. Zanim powstanie, przeprowadzamy badania branży i konkurencji, aby zrozumieć panujące trendy oraz wymyślić unikalną koncepcję, która uderza na pierwszy rzut oka.

DRUKI REKLAMOWE

Informacje w naszych projektach broszur i katalogów są wizualną przyjemnością samą w sobie. 

Broszura lub katalog mogą być dotknięte. Można je pozostawić na biurku klienta – dlatego muszą być oryginalne. W rzeczywistości, grafika drukowana mówi głośniej i wyraźniej niż Internet. W wersji drukowanej broszura lub katalog to miniaturowy obraz Twojej firmy.

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Nasze prezentacje to potężne narzędzia do promowania pomysłu biznesowego lub marki. 

Atrakcyjne wizualnie, zwięzłe i mające na celu trafienie w dziesiątkę!
Wydawane jako łatwe w publikowaniu, interaktywne pliki PDF lub PPT, informują odbiorców o tym, co robisz i co odróżnia cię od innych producentów produktów lub dostawców usług.

APLIKACJE MOBILNE

Projektujemy i tworzymy szablony graficzne aplikacji dla wszystkich urządzeń i systemów.

Urządzenia mobilne są obecnie numerem jeden w zakresie konsumpcji mediów cyfrowych. Przed rozpoczęciem prac nad tworzeniem aplikacji staram się zrozumieć: Kto jest użytkownikiem Twojej aplikacji? Jaką wartość oferuje Twoja aplikacja? Jaki jest Twój cel?

STRONY WWW

Sprawimy, że już pierwsze spojrzenie na Twój serwis internetowy zadecyduje, że klient zapragnie pójść dalej.

Wiemy, że dobrze zaprojektowane strony internetowe są doskonałym narzędziem do budowania brandingu. Strona internetowa, która jest atrakcyjna i przekonująca oraz unika błędów projektowych, może zdziałać cuda dla Twojej marki.

PROJEKTOWALIŚMY DLA